Kariera
Szukasz nowej pracy?
Czy jesteś zainteresowany pracą w międzynarodowym środowisku, które oferuje możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz samodzielnej pracy?

Szkolenia i rozwój
Bez względu na to jaki jest Twój cel, oferujemy szeroki wachlarz możliwości, aby wspomóc Twój rozwój zawodowy. Możesz być pewien, że będziesz czerpał korzyści z pracy z kolegami w międzynarodowym środowisku. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci osiągnąć swoje cele osobiste. Twoje dobre samopoczucie jest dla nas najważniejsze. Jesteśmy zobowiązani do utrzymywania równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym.

Kogo szukamy
Mamy fundamentalne przekonanie, że kluczem do sukcesu Handelsbanken są ludzie. Dlatego jesteśmy zobowiązani do zatrudniania utalentowanych, profesjonalnych i pełnych entuzjazmu osób. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Handelsbanken, sprawdź aktualne ogłoszenia. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Równość w zatrudnieniu
Handelsbanken jest pracodawcą, który gwarantuje równe szanse zatrudnienia wszystkim grupom społecznym bez względu na płeć, stan cywilny, orientację seksualną, niepełnosprawność, wiek, rasę, kolor skóry, narodowość, pochodzenie narodowe lub etniczne, religię lub przekonania.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Prosimy o kontakt z działem HR na tel. +48 (22) 381 73 50, lub
e-mail: hr.pl @ handelsbanken.se

Aktualnie poszukujemy
Aby dowiedzieć się więcej na temat aktualnych ofert pracy
Kliknij


© Svenska Handelsbanken AB (publ)
» Privacy notice